Tolga Güleç estetik yaptıran erkekleri tiye aldı: Burnum ve dudaklarımda botoks var!

Tolga Güleç, son olarak kendisi gibi oyuncu Yasemin Allen’le yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Büyük aşk yaşayan çiftin evlenecekleri konuşulurken, ayrılık kararı herkesi şaşırtmıştı.

“BEŞ AY ÇOK BÜYÜK BİR AŞK YAŞADIK”

Oyuncu, “Yasemin’le beş ay içerisinde çok büyük bir aşk yaşadık. Kendisi muhteşem bir insan. Ama birbirimize zaman ayıramadık. Ben çekimlerim için şehir dışına gitmek zorunda kaldım. O memleketine döndü derken çok ayrı kaldık. Görüşemeyince de bir kıymeti kalmıyor ama hep hayatında olup görüşmek isterim” dedi.

DOĞU DEMİRKOL’U İZLEMEYE GİTTİ

Doğu Demirkol, önceki gün Zorlu PSM’de tek kişilik gösterisini gerçekleşti. Doğu Demirkol’u izlemeye gelenler arasında Tolga Güleç de vardı. Gazetecilerle sohbet eden  Güleç, “İlk defa izleyeceğim. Çok merak ettiğin bir stand-up sanatçısı kendisi. Canlı izlemeyi çok merak ediyordum” dedi.

“SÜRMEDEN ÇIKAMIYORUM”

Son dönemin kıyafet ve estetik konuları hakkında da konuşan Tolga Güleç, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güleç, “Estetik bende de var. Burnum ve dudaklarımda botoks var. Gökhan Özen ve Rafet El Roman’dan sonra ben karşı değilim. Sürmeden çıkamıyorum. Vücudumda değiştirmek istediğim bir yer de var aslında memelerim. Sarkıyor biraz, o yüzden küçültmek istiyorum” diyerek esprili bir şekilde eleştiride bulundu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x