Dilan Polat Kaosuyla Gündeme Gelen Banu Parlak, Savaşla İlgili Paylaşım Yapmamasını Eleştirenlere Sert Çıktı

Dilan Polat ve Engin Polat kaosuna kendisini dahil eden ve o günden beri de sık sık konuşulan sosyal medya fenomeni Banu Parlak, savaşla ilgili herhangi bir paylaşım yapmadığı için kendisini eleştirenlere garip hareketlerle cevap verdi.

Dilan Polat ve Engin Polat kaosunun patlak verdiği ilk günlerde çifte ciddi suçlamalarda bulunarak gündeme gelmiş sosyal medya fenomenlerinden biri Banu Parlak.

Hatırlamayanlarınız için kısa bir özet geçelim;

Şu an haklarında ‘suç örgütü kurma ve yönetme’ başta olmak üzere, dört ayrı suçtan soruşturma yürütülen Polat çifti hakkında ardı arkası kesilmeyen iddialar ilk ortaya atılmaya başladığında, Sisi lakaplı Seyhan Soylu’nun ardından Banu Parlak da Dilan Polat ve eşini tetikçi tutmakla suçlamıştı.

Daha önce Dilan Polat’la bir husumeti olduğunun altını çizen Banu Parlak, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Polat çiftinin tetikçi tutturduğunu ve kendisiyle beraber birkaç kişiyi daha vurdurmak istediğini söylemişti.

Ardından, ‘Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır’ diyen Banu Parlak’ın güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlenmişti.

O günden bu yana sosyal medyanın merak edilen isimlerinden biri haline gelen Banu Parlak, geçtiğimiz saatlerde savaşla ilgili herhangi bir paylaşım yapmadığı için kendisini eleştirenlere sert çıkıştı.

Enteresan hareketlerle paylaşım yapan ve yaşanan katliamla ilgili ses çıkaranları taklit eden Banu Parlak, “O kadar alışmışsınız ki buradan prim kasan insanlara. Bu zeka seviyesine ait olan insanlar lütfen beni takipten çıkabilirler mi?” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x